SatekSystems Viegla pieeja Krievijas precēm Eiropā

Valoda
(sākums)
EngRusFlagLatFlag

 

Par SatekSystems

Krievijas preču imports

Citi projekti

Kontakti un rekvizīti

  Par SatekSystems

Izcelsme un vēsture
Mūsu klienti
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Izcelsme un vēsture.

1994. gads uzskatāms par uzņēmumu grupas „SatekSystems” oficiālo darbības sākumu, kad tika dibināta SIA „Satek”, legalizējot vēl Padomju laikā neoficiāli uzsākto estrādes audioierakstu mazumtirdzniecību. Drīz vien pieprasījums mainījās un audiokasešu vietā uzņēmums sāka nodarboties ar Krievijā ražotu kompaktdisku importu un vairumtirdzniecību. Sākot ar šo momentu Satek nodarbojas tikai ar legālas produkcijas tirdzniecību.
Iespaidīgs un vienmēr aktuāls piedāvāto produktu sortiments, konkurētspējīgas cenas, individuāla pieeja katram klientam, regulāra piedāvātā produkcijas klāsta paplašināšana (papildus kompaktdiskiem un audiokasetēm piedāvājot arī DVD mūzikas diskus, MP3 diskus un datorspēles) ilgstoši nodrošināja SIA „Satek” līderpozīcijas savā nozarē – vairāk kā 300 apmierinātu vairumtirdzniecības klientu.

1998. gadā paralēli birojam Rīgā tika atvērta filiāle Daugavpilī, kas apkalpoja Latgales reģionu.

2007. gadā SatekSystems uzsāka banketu mūzikālo noformēšanu un pasākumu vadīšanu, klientu uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanu, īslaicīgi arī piedāvāja mobilos sakarus.

2007. gadā SatekSystems grupai pievienojās Krievijas uzņēmums, kas veica tieši multimediju produktu eksportu no Krievijas, jo ražotāji savas produkcijas eksportēšanu uz Eiropu uzskatīja par pārāk sarežģītu – šai produkcijai kā autortiesību un blakustiesību subjektam gan Krievijas gan Eiropas muita pieprasīja ļoti precīzu un detalizētu pavaddokumentācijas sagatavošanu.

2008. gadā uzņēmums izveidoja ciešu sadarbību ar Krievijas uzņēmuma 1C pārstāvniecību Eiropā. Uzņēmuma 1C produkcijas apjomīgais un regulārais eksports uz Eiropu sākotnēji nodrošināja kravu piegādes biežumu.

Aktuālā uzņēmuma darbība:

2009. gads bija nozīmīgs pagrieziena punkts SatekSystems darbības virziena izvēlē - SatekSystems uzsāka piedāvāt Eiropas uzņēmējiem Latvijas tirgū vēl nebijušu pakalpojumu: Krievijas produktu piegādi, izmantojot SatekSystems starptautiskos kontraktus, līdz ar to nodrošinot visus saistītos pakalpojumus (muitas formalitātes, transportēšanu) bez klienta piedalīšanās.

2010. gadā SatekSystems grupai pievienojās vēl viens Latvijas uzņēmums, kas uzņēmās grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu.

2011. gadā SatekSystems nodibināja partnerattiecības ar uzņēmumu Igaunijā, kas ļāva necelt pakalpojumu cenas. (Igaunijas nodokļu politika un valsts pārvaldes radītie apstākļi uzņemējiem ir nesalīdzināmi pieņemamāki kā Latvijā).

Šobrīd šie Krievijas, Latvijas un Igaunijas uzņēmumi veido SatekSystems uzņēmumu grupas kodolu.

 

 
SatekSystems, Ģertrūdes iela 30-22, Rīga, LV-1011, 67276262
2015 SIA DAMONA, visas tiesības paturētas. Dizains OU Marco Kaubad